Konsersiz Olmaz: Darkside (Nicolas Jaar & Dave Harrington)

Kötü haber; 31 Ağustos’ta Çeşme’de gerçekleştirilecek Orange Date organizasyonu Darkside konserine gitmek  için şu an yolda değilseniz muhtemelen bu genç efsaneleri dinleyemeyeceksiniz. İyi haber; Darkside son konserlerinden birini de İstanbul’da vermeye hazırlanıyor. Daha önce 2 Eylül’de Topless’ta gerçekleştirilmesi planlanan konsere ait bilgi daha sonra organizasyon yetkilileri tarafından Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirileceği şeklinde güncellendi.

darkside

Nicolas Jaar yaratıcı müziğiyle dinleyenlerine yine şahane bir akşam yaşatacak gibi. Dave Harrington’la gerçekleştirdikleri Darkside’ın son demlerini yaşadığını ve sonlanmak üzere olduğunu da ekleyelim. İlerleyen yaşlarda eşe dosta “Ben Nicolas’ı çok gençken keşfetmiştim. Dave’le bi projeleri vardı bi ara. Hatta buraya gelmişlerdi, çok başka bi akşamdı…” tadında havalar atmak için bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Avantajlı dönem biletleri hızlıca tükendi tabi. Ama elinizi çabuk tutarsanız genel giriş kategorisinden bilet bulabilme şansınız halen var. Sonra ajanslarda çalışan eşi dostu arayıp davetiye arama stresine girmemeniz için aşağıya linki bırakıyoruz.

Biletler için burdan: http://www.sosyotix.com/etkinlik/286/darkside

Author: Önder Halis

may the force be with me